ŠKOLNÉ

Základní školné 5 600 Kč / měsíční docházka
6:30 – 17:30 hod. (dle dohody možno do 18:00 hod.) pedagogická a výchovná práce s dětmi předškolního věku, sportovní aktivity ve větším rozsahu než nabízí klasická MŠ, individuální přístup, atletika 2x týdně, angličtina 1x týdně, tanec 1x týdně + asistentka logopedie - vše v ceně.

Individuální aktivity za příplatek / měsíční docházka + příplatek dle výběru aktivit
výběr z aktivit: plavání 1-2x týdně, tenis 1-2x týdně

STRAVNÉ

80 Kč / den
stravu je možné odhlásit den předem nejpozději do 10:00 hod. nebo si ji lze po 13. hodině vyzvednout v MŠ

Lze připravit jídelníček a zajistit stravu pro děti s dietní poruchou. Nutriční asistentka ve FN Olomouc sestaví stravu dle omezení dítěte, například bezlepkovou, bezmléčnou + bez lepku, atd.

Každý den máme OVOCNO-ZELENINOVÝ BUFET 5-10 druhů zeleniny a ovoce, vždy před odchodem na procházku, zahradu.